Používá technologii služby Blogger.Objednání:

Email:
kubickova.yana@gmail.com     

     Ráda bych Vám poděkovala za Vaší důvěru, kterou jste projevili přírodní medicíně a sebeuzdravujícím schopnostem vašeho těla objednáním na vaši první naturopatickou konzultaci. Prostřednictvím svých služeb vám přináším příležitost holistického poradenství, které v sobě zastřešuje v českém a slovenském zdravotnictví tradičně oddělované koncepty fyzického, emočního, duševního a rodinného zdraví. Předtím, než společně začneme Vaší novou celostnější cestu ke zdraví, ráda bych věděla o vás trochu víc. Je pro mně důležité vědět nejenom na jaké potíže a nemoci trpíte, ale všechno to, co váš lékař běžně nepovažuje za součást léčby a příčinu či udržující faktor onemocnění. 

Součástí každé konzultace je podrobný anamnestický pohovor.

     Nabízím vám také možnost vyplnit nasledující dotazník a zaslat mi ho před konzultací zpět na adresu kubickova.yana@gmail.com, abych pro Vás mohla připravit co nejindividualnější léčebný plán, a abychom na začátku konzultace neztráceli důležitý čas, za který platíte, a mohli se okamžitě věnovat vašemu uzdravování.     
Copyright © 2014 Kubíčková Jana. Žádná část obsahu teto webové stránky se nesmí reprodukovat, kopírovat, publikovat, distribuovat, upravovat, nebo umisťovat na jiné webové stránky nebo dokumenty bez předchozího písemného souhlasu.
O mně


PhDr. Jana Kubíčková, PhD. je plně kvalifikovaný psycholog, naturopatický poradce v oblasti přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie a nutriční výživy) a odborník v oblasti léčení živou stravou. Mezi její další specializace patří práce s traumatem, psychosomatickými závislostmi a rodinným násilím, analýza snů, emoční iridologie a v Evropě jedinečná Rayid terapie. Po návratu z Austrálie začala poskytovat profesionální holistické poradenství, které v sobě zastřešuje v českém zdravotnictví v současnosti oddělované koncepty fyzického, emočního, mentálního a rodinného zdraví. Podstatou jejího přístupu je propojením psychologického a psychoterapeutického poradenství, přírodní medicíny, nejnovějších vědeckých poznatků a práce s rodinou v jejím vícegeneračním kontextu převzít co nejcelostnější péči o člověka. Cílem není jenom vyřešit aktuální problém klienta, ale odstranit všechny okolnosti, které blokují cestu k jeho celkovému uzdravení. Více...